צילומים הם משהו שדוגמנים וצלמים רבים אוהבים לעשות, אבל הם יכולים להיות קשים לתכנון. אתה צריך את המיקום הנכון, אור מושלם, ואת האביזרים הנכונים כדי לגרום לזה לעבוד. לא תמיד קל למצוא את הדברים האלה כשרוצים אותם, וזו הסיבה שכל כך מעט צילומי צילומים הולכים טוב. עם זאת, אם אתה יודע היכן לחפש אותם (ויש קצת מזל בצד שלך), אז אתה יכול למצוא מיקומים שמתאימים לצילומים שלך בקלות. אתה רק צריך להבין מה אתה מחפש והיכן המקום הזה יכול להיות. לאחר מכן, זה רק עניין של ללכת לשם ולקוות שתראה משהו שמושך את העין שלך. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מציאת המיקומים הנכונים עבור הצילומים שלך ומה עליך לחפש בכל אחד מהם.

לפני שאתם בוחרים לוקיישן – מה אתם מחפשים?

כדי למצוא את המיקום הנכון עבור הצילום שלך, תחילה עליך לדעת מה אתה מחפש במיקום זה. אתה לא יכול פשוט ללכת לכל מקום ישן ולקוות שהוא יהיה מושלם עבור הצילום שלך. אתה צריך להיות יותר ספציפי. הנה כמה מהדברים שכדאי לזכור כשאתה מוצא מיקום לצילומים שלך. – תאורה – תאורה היא הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כאשר מוצאים מיקום לצילום. אתה צריך מקום שיש בו את התאורה הנכונה כדי שהצילומים שלך יצליחו. זה צריך להיות בהיר מספיק כדי שתוכל לצלם תמונות טובות, אבל זה גם לא יכול להיות בהיר מדי. זה צריך להיות בדיוק כמו שצריך. אם אתה בתוך הבית ואין לך גישה לתאורה מקצועית, אז אתה צריך למצוא מיקום שיש בו אור טבעי. זה יעזור למנוע מהתמונות שלך להיראות כהות מדי. – תרחישים – אתה גם צריך לזכור את התרחישים שאתה רוצה שהצילום שלך יתאר. לדוגמה, אם אתה מבצע צילום אפל ועצבני, אז כנראה שתרצה למצוא מיקום שמתאים לאסתטיקה הזו. כמו כן, אם אתה רוצה צילום בהיר ושטוף שמש, סביר להניח שתרצה למצוא מיקום שמתאים גם לאסתטיקה הזו. אתה צריך לדעת אילו תרחישים אתה רוצה שהצילום שלך יתאר ואז למצוא מיקום שמתאים לו. אחרת, אתה פשוט תזרוק את הזמן שלך. – אביזרים ורקעים – אתה גם צריך לזכור את האביזרים והרקעים שבהם אולי תרצה להשתמש בצילומים שלך כשאתה מחפש מיקום. אם אתה רוצה לצלם תמונות ביער, אז ברור שאתה צריך למצוא יער לצלם בו. כמו כן, אם אתה רוצה לצלם בחוף, אז אתה צריך למצוא חוף לצלם בו. רוצה לזכור את סוג האביזרים שבהם אתה רוצה להשתמש בצילומים שלך. אתה רוצה לצלם עם מכונית למשל? אז אתה צריך למצוא מכונית לצלם איתה. באופן דומה, אם אתה רוצה לצלם תמונות מול קו רקיע של עיר, אז אתה צריך למצוא קו רקיע של עיר לצלם מולו.


מציאת התאורה הנכונה

כשאתה מחפש מיקום לצילום שלך, הדבר הראשון שאתה צריך לחפש הוא התאורה הנכונה. הסיבה לכך היא שזה אחד ההיבטים החשובים ביותר של צילום, ובלעדיו, לא תוכל לצלם תמונות טובות. אם למיקום יש את התאורה המתאימה לצילומים שלך, אז אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהתמונות ייצאו טובות. אם יש תאורה גרועה, אז כנראה שהתמונות ייראו גרועות. לכן כל כך חשוב למצוא מיקום שיש לו את התאורה הנכונה. כאשר אתה מנסה למצוא מיקום עם תאורה טובה, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לך. קודם כל, אתה יכול לנסות למצוא מיקום שיש בו אור טבעי. זה כנראה יהיה ההימור הטוב ביותר שלך אם אתה מחפש לצלם בתוך הבית. אתה יכול גם לנסות למצוא מיקום שיש בו הרבה חלונות, שכן זה יכניס גם הרבה אור טבעי.


אביזרים ורקעים

לאחר שמצאתם מיקום עם תאורה טובה, הגיע הזמן למצוא את האביזרים והרקע הנכונים שיתאימו אליו. זה הדבר האחרון שאתה צריך לחשוב עליו כשאתה מוצא מיקום לצילומים שלך, וזה משהו שאנשים רבים נוטים לשכוח. עם זאת, זה חשוב לא פחות מאשר למצוא מיקום עם תאורה טובה. למעשה, זה אולי אפילו יותר חשוב, מכיוון שלא תמיד יש לך שליטה על התאורה של מיקום נתון. עם זאת בחשבון, חשוב שתמצא מיקום שיש לו את האביזרים והרקע הנכונים עבור הצילום שלך.


לסיכום

צילומים הם משהו שדוגמנים וצלמים רבים אוהבים לעשות, אבל הם יכולים להיות קשים לתכנון. אתה צריך את המיקום הנכון, אור מושלם, ואת האביזרים הנכונים כדי לגרום לזה לעבוד. לא תמיד קל למצוא את הדברים האלה כשרוצים אותם, וזו הסיבה שכל כך מעט צילומי צילומים הולכים טוב. אתה רק צריך להבין מה אתה מחפש והיכן המקום הזה יכול להיות. לאחר מכן, זה רק עניין של ללכת לשם ולקוות שתראה משהו שמושך את העין שלך.

©2022 — All rights reserved