תמיד הייתי חובבת שמלות ותמיד הרגשתי מיוחדת עם השמלה המתאימה. אך ככל שהשנים עברו הפכתי ליותר מודעת לתשוקה שלי לשמלות ולמגוון האפשרויות הייחודיות שנמצאות בשמלות המעוצבות. השמלות שעוצבו באהבה למען נשים, ולא למען עשיית רווחים.

כאשר חיפשתי שמלה לחתונה שלי, חברותי צחקו שבשבילי החתונה זו רק תירוץ למצוא את השמלה המושלמת. והאמת שבהתחשב במחשבה הרבה שהקדשתי לנושא, אפשר להסכים כי מציאת השמלה המושלמת הייתה בראש מעייני.

אינני רואה בשמלה עוד פריט לבוש אפנתי. אני רואה בשמלה הזדמנות לבטא את עצמי, את הסיפור האישי שלי, ולכן ברור מדוע כל כך הייתה לי חשובה שמלת החתונה. ואני גם חושבת שזה נכון לגבי כל אחת – לכל אחת יש את השמלה המיוחדת שלה, העיצוב ההולם את תווי גופה ומאפשר לה לבטא בביטחון את העצמה הנשית בשיא תפארתה. והשמלה הנכונה תסייע לכל אישה לספר את הסיפור האישי שלה ולהציגו לעולם.

ועם התפיסה הזו יצאתי לחפש את השמלה עבור החתונה שלי. פגשתי מעצבות רבות, ולבסוף בחרתי את זו שתעצב עבורי את השמלה המושלמת. מצאתי את מי שחלקה איתי את אותה תשוקה, ואיתה מצאתי שפה משותפת. מעצבת המבינה כי שמלה היא קודם כל אישיות יותר מאשר בדים וטקסטורות, המשמשים רק ככלי לבטא אותה.

אמנם מצאתי את מה שחיפשתי, אך הקדשתי לזה הרבה מאוד זמן. ועל הדרך למדתי גם הרבה דברים על אפנה ככלי לביטוי האישיות, על בדים ומרקמים, על צבעים ואהבה. ובעזרת כל מה שלמדתי, ואני עדיין לומדת בכל יום מחדש, יצאתי לעזור גם לאחרות. לעזור לנשים להתחבר אל השמלות, לתת לנשים השראה ולרקום קהילה של נשים סביב שמלות ערב מיוחדות.

מתשוקה אישית לחזון

היום אני מגישה לכם בלוג בנושא שמלות ערב. בלוג המיועד לכל מי שחולקת את אותה התשוקה לשמלות ומבינה שהן הרבה יותר מפריט לבוש, עבור כל מי ששמלה עבורה היא עולם ומלואו. עבור כל מי שמתרגשת משמלה איכותית שנעשתה באהבה.
כאן תוכלו למצוא שמלות ערב למגוון אירועים. משמלות עבור הנערה שחוגגת את בת המצווה או נשף הסיום של התיכון, ועד שמלות חתונה ואירועים מיוחדים. כאן תמצאי את השמלה שתלווה אותך באירועים המרגשים של החיים ובכל התחנות החשובות.

כאן תוכלו למצוא שמלות שתמיד עוצבו באהבה ומבטאות אותה בכל תפר וגזרה. תוכלו למצוא כאן שמלות למכירה והשכרה, ובעתיד תוכלו גם לעלות לכאן שמלות למכירה והשכרה. אם בעבר עיצבת שמלה, או עיצבו עבורך, כאן תוכלי גם למכור או להשכיר אותה לנשים אחרות שיזכו ליהנות ממנה.

אבל יותר מכל אני רוצה לספק לכן השראה. השראה לבטא את עצמכן ואת העצמה הנשית שלכן בביטחון. והכל בעזרת שמלות ערב מעוצבות ויוצאות דופן המתאימות לכל אירוע. עם השמלה הנכונה תוכלי לצעוד בגאווה, בחן ובביטחון לכל אירוע. להיות מי שאת ולכבוש כל יעד.

©2022 — All rights reserved