בחירת שמלת הכלה היא אחד השלבים בארגון החתונה. לצד האולם, הקייטרינג, וכל יתר ההכנות, עלייך לבחור שמלת כלה יפה ומהודרת, שבה תרגישי בנוח.

אולי גברים לא תמיד מבינים זאת, אך שמלת הכלה היא אחד הדברים אשר באמת מסמלים את הייחוד של יום החתונה. שמלת כלה היא כלי לביטוי עצמי, וכאשר השמלה מתאימה לאישיות ולמבנה הגוף היא משדרת עצמה נשית. וזוהי הסיבה מדוע בחירת השמלה היא אחד השלבים החשובים ביותר בדרך לחתונה.

שמלות הכלה הן אינן שמלות המיוצרות במפעלי הטקסטיל בסין, זוהי עבודת יד של מעצבי שמלות כלה.

הכירו את מעצבי שמלות הכלה

עיקר תשומת הלב בחתונה היא לכלה המופיעה בשמלה מרשימה. מעצבי שמלות כלה נמצאים בצללים, אבל כאשר הכלה מסתובבת בביטחון וקורנת מאושר, הם יודעים שהם הצליחו בעבודתם.

מעצבי שמלות כלה הם אנשים העוסקים ביצירה ובאומנות. הם למדו את שיטות העבודה ויודעים כיצד למדוד ולתכנן שמלת כלה. אך הכלי המרכזי שלהם הוא הדמיון. באמצעות הדמיון המשתלב עם הטכניקה, מעצבי שמלות כלה מספקים איזון בין אישיות הכלה לבין אירוע החתונה. הם הופכים את שמלת הכלה לכלי לביטוי עצמי, לחיזוק העצמה הנשית והענקת אופי וייחודיות לכל האירוע.

כלות רבות, שכבר עברו את השלב הזה, בוודאי יסכימו כי הבחירה האמתית היא לא בחירת השמלה אלא בחירת מעצבי שמלות כלה. מעצבי שמלות, המצליחים לתת לכלה תחושת ביטחון כי הם יודעים לספק את הסחורה, הם דבר מוערך. ובעיקר אנו מדברים על היכולת של המעצב או המעצבת לקרוא נכון את המפה – עליהם להבין את עולמה הפנימי של הכלה, ולשקף אותו החוצה באמצעות שמלת כלה. וכאשר הם עושים זאת נכון, נוצרת הרמוניה בין העולם הפנימי לבין הנראות החיצונית. וזהו הביטוי המושלם של אותה עצמה נשית שאנו מחפשות.

כאשר מעצבי השמלות הכלה נוגעים בעולמן הפנימי של הכלות, הם משתמשים בתחושת העצמי שלהן, ומשלבים יצירתיות ומומחיות עמוקה כדי ליצור שמלות יוצאות דופן. הם פועלים בתיאום עם הכלה, בכדי להבין את רצונותיה וסגנונה, ולהציע פתרונות אישיים המותאמים עבורה.

עיצוב שמלות כלה

תהליך עיצוב שמלת הכלה הוא תהליך מאוד אישי. זהו אינו עיצוב תעשייתי, אלא עיצוב המנסה להפוך את הכלה לשותפה מלאה לתהליך העיצוב. זה מתחיל בפגישת הכרות וייעוץ. במהלך הפגישה המעצב/ת יכולים להתרשם מהכלה וסגנונה האישי, ולהתחיל לדמיין יחדיו את התוצאה הרצויה.

סגנון העבודה האישי הוא המתכון לשמלת כלה מוצלחת, ולכן אנו מדגישים כי הבחירה האמתית היא אינה בחירת שמלה, אלא בחירת מעצבי שמלות כלה. זוהי גם הסיבה מדוע כלות רבות נרתעות מכל אותם מעצבים בעלי שם ההולך לפניהם, אשר לעתים עבודתם נטולת יחס אישי.

מעצבי שמלות כלה היודעים להעניק יחס אישי ולהקדיש מזמנם לפגישות ושיחות עם הכלה, יודעים להביא את התוצאה הטובה ביותר. ואם זו החוויה שאת מחפשת, את מוזמנת למצוא מעצבת שמלות ערב באתר שלנו. 

©2022 — All rights reserved