שמלות ערב posted 2 שנים ago

תכשיטים לכלה

תכשיטים לכלה הם חלק חשוב מאוד בלבוש ובאקססוריז של הכלה. זה לא רק אביזר, אלא גם סמל של אהבה, מחויבות ויופי. במדריך זה נסקור את כל מה שאת צריכה לדעת על קנייה והתאמת תכשיטים לכלות, החל מסוגי התכשיטים השונים שתוכלי לענוד ועד איך לבחור את התכשיט המושלם ליום הגדול שלך. ישנם סוגים רבים ושונים של […]

תכשיטים לכלה הם חלק חשוב מאוד בלבוש ובאקססוריז של הכלה. זה לא רק אביזר, אלא גם סמל של אהבה, מחויבות ויופי. במדריך זה נסקור את כל מה שאת צריכה לדעת על קנייה והתאמת תכשיטים לכלות, החל מסוגי התכשיטים השונים שתוכלי לענוד ועד איך לבחור את התכשיט המושלם ליום הגדול שלך.

ישנם סוגים רבים ושונים של תכשיטי כלה שתוכלי לענוד ביום חתונתכם. משרשראות, צמידים ועגילים ועד אקססוריז לכלות מסוגים שונים, יש הרבה אפשרויות לבחירתך. ובתוך כל האוקיינוס הזה של אקססוריז ותכשיטים לכלות, חשוב לדעת להתאים את התכשיטים הנכונים לך ביותר ולסגנון השמלה שלך. אם אינך בטוחה כיצד להתאים תכשיטי כלה לשמלה שלך, תמיד המידע הבא עבורך, המשיכי לקרוא.

10 דברים לזכור בבחירת תכשיטי כלות

אין ספק, בחירת תכשיטי כלה היא קריטית להרגשה הכללית הטובה שלך ביום החתונה הגדול. ועל המשקל הזה של הדברים, בבחירת תכשיט ליום החתונה, חשוב שתמצאי משהו שיחמיא גם לשמלה וגם לאישיות שלך. את רוצה משהו שנראה נהדר עם מה שאת לובשת, אבל גם מרגיש כמו משהו שיתאים למי שאת. בתוך כך, צריך לקחת בחשבון פרמטרים כמו:

  • טעם הכלה בתכשיטים שלה.
  • תקציב הכלה לרכישת תכשיטי כלות.
  • סוג החתונה (רשמית, לא רשמית, בצוהריים או בערב וכו’).
  • סוג השמלה (תחרה, סאטן ועוד).
  • קו הצוואר וקו המחשוף של השמלה (גבוה, נמוך).
  • אביזרים נוספים שתלבשי עם השמלה.
  • קחי בחשבון את הסגנון של בן הזוג לעתיד, תוכלי להתאים תכשיטי כלה לסגנון שלו.
  • תרצי להרגיש בנוח עם תכשיטים לכלה, אז קחי בחשבון את המשקל של התכשיטים ואת האופן בו הם יושבים על גופך.
  • בחרי תכשיטים בעלי צבעים דומים לשמלה והאביזרים שלך. לדוגמה, אם את לובשת לבן, לכי על תכשיטי כסף או זהב.
  • בחרי תכשיטים המשלימים את גוון העור וצבע השיער שלך. אם יש לך עור בהיר ושיער כהה, בחרי זהב ורדרד או זהב צהוב. אם יש לך עור כהה ושיער בהיר, לכי על אפשרויות כמו מתכת כסופה.

תכשיטי כלה מינימליסטיים VS תכשיטים מוחצנים יותר

בסופו של דבר, אם את מעדיפה תכשיטים מינימליסטיים, אז בחרי עיצובים פשוטים כגון עגילים צמודים או חישוקים קטנים. אם את אוהבת תכשיטים שהם “סטייטמנט” (הצהרתיים), אז בחרי עגילים גדולים או “שמנמנים” בעיצובם, או שרשרת גדולה וכולי.

ועוד טיפ חשוב שכדאי לזכור הוא, לערוך השוואת מחירים מקוונת של תכשיטים לכלות. ישנם המון סוגים שונים ובתקציבים משתנים, ככה שהשוואת המחירים תאפשר לך לחסוך בין עשרות שקלים לבין מאות שקלים על תכשיטי כלה. אם אינך בטוחה באילו תכשיטים לבחור, תמיד תוכלי להתייעץ עם צוות החנות, עם חברות טובות, עם המשפחה וכולי.

Discussion

©2022 — All rights reserved