צלמים, דוגמניות, מעצבי שיער ואמני איפור התאחדו כולם כדי ליצור צילום מושלם. התאורה היא בדיוק כמו שצריך, התנוחות קולחות וטבעיות, והסטיילינג נכון. אתה אולי חושב שזה קל למקצוענים לעשות אבל למעשה זה דורש הרבה מאמץ כדי לייצר רק צילום מושלם אחד. הרבה מושקע ביצירת הרגע הפוטוגני ההוא. אנחנו לוקחים אותך אל מאחורי הקלעים של צילום אופנה בעריכה הקרוב עם כמה מהצלמים, הדוגמניות והסטייליסטים המוכשרים ביותר של ימינו. בואו נסתכל איך הם יוצרים את התמונות האייקוניות שלהם כדי שתוכלו להעתיק את הטריקים הטובים ביותר שלהם כשאתם מצלמים את הצילומים שלכם!

ציוד שתצטרך

קודם כל! ודא שיש לך את הציוד המתאים לעבודה. כדי להתחיל, תזדקק למצלמה. אנו ממליצים להשתמש במצלמה דיגיטלית ליצירת התמונות שלך. מצלמות דיגיטליות הן לרוב זולות יותר ממצלמות סרטים. תזדקק לעדשה עם תכונת זום כדי שתוכל להגדיל ולהקטין את הנושא שלך. חצובה תעזור בחשיפה ארוכה אם אתה משתמש במהירות תריס ארוכה. אם אתה רוצה ליצור את עומק השדה הרדוד המושלם (כדי לטשטש רק חלק אחד של התמונה), תצטרך עדשה עם צמצם גדול. חצובה, מקור אור ורפלקטור יעזרו לכם לקבל את התאורה הנכונה. מד אור הוא עוד כלי נהדר שיעזור לך להבין את החשיפה הטובה ביותר לתמונה שלך.

תְאוּרָה

צילום יכול להיעצר אם אין לך את התאורה הנכונה. אם אתה מצלם בתוך הבית, תצטרך לוודא שהנושא שלך מואר היטב. אם יש לך חלון בקרבת מקום, זה מקום נהדר להתחיל בו. מקם את הנושא שלך קרוב לחלון כשגבו פונה לשמש. אם אין חלון בקרבת מקום, אתה יכול להשתמש באור סטודיו גדול כדי ליצור אפקט דומה. מקור אור גדול שנופל על הנושא שלך מלמעלה יגרום להם להיראות כמו כוכב הוליוודי. אם יש לך מקור אור קטן יותר, נסה למקם אותו מעל ולצד הנושא שלך כדי ליצור את אותו אפקט.

אביזרים וסטיילינג

צילום צילומים הוא צורת אמנות. ובדיוק כמו שאמנים משתמשים במברשות צבע וצבע שונים כדי ליצור אפקטים שונים, צלמים משתמשים באביזרים ובסטיילינג שונים כדי ליצור אפקטים שונים. לדוגמה, אם אתה מצלם צילום בנושא אביב, אתה יכול להניח סל פרחים על הראש של הדוגמנית שלך. סלסלה מלאה בפרחי אביב תוסיף משהו קטן נוסף למראה הדגם שלך. אם אתה מצלם בחורף, אולי תרצה להשתמש בצעיף או בכובע כדי להוסיף קצת כישרון חורפי למראה הדוגמנית שלך. אם אתה באמצע הקיץ, אתה יכול להוסיף ארטיק ליד של הדוגמנית שלך או אבטיח לראש שלהם. הכל עניין של ליהנות ולהפוך את הצילום שלך לשלך. אביזרים וסטיילינג יכולים גם לעזור לך ליצור נרטיב או נושא לצילום שלך. על ידי עיצוב הדגם שלך עם אביזר מסוים, אתה יכול ליצור סיפור עם תמונה אחת בלבד!

הדוגמן: מציאת האדם המושלם לצילומים שלך

אחד ההיבטים החשובים ביותר ביצירת צילום אופנה נהדר הוא מציאת הדגם המושלם. מציאת דוגמנית היא השילוב הנכון של אישיות וכישורים. ודא שיש לך דוגמנית שאוהבת ליהנות, נוחה לו בעור שלה ויכולה להחזיק תנוחה יותר מ-5 שניות. לאחר שחשבתם על הדגם הנכון, הקפידו להכין חוזה לפני שאתם מתחילים בצילומים. זה מבטיח שכולם יודעים מה מצופה מהם ומה יקרה לתמונות לאחר השלמתן.

הצלם: מישהו שיודע מה הוא עושה

אם אתה רוצה שהצילום שלך יתקיים ללא תקלות, אתה צריך לוודא שיש לך צלם שיודע מה הם עושים. הצלם אחראי להנחות את הצילום ולדאוג שהכל יעבור בצורה חלקה. לפני שתתחיל את הצילום, ייתכן שהצלם ירצה לעשות בדיקה של "אינץ' וחצי" כדי לוודא שיש לו את התאורה הנכונה. ברגע שהם מרוצים מהתאורה שלהם, הם יכולים להתחיל לכוון את הצילום. במהלך הצילום, הצלם ירצה לראות את התמונות כשהן מגיעות דרך המחשב. זה עוזר להם לתת כיוון למודל כיצד לשנות את התנוחה או ההבעות שלהם. אם יש לך תקציב מצומצם, תוכל לשקול לבקש מחבר לצלם עבורך את התמונה שלך. עדיף למצוא חבר שבטוח בכישוריו ויש לו קצת ניסיון מאחורי המצלמה.

המאפרת: גורמת לדוגמניות להיראות ללא רבב

טובי הצלמים והסטייליסטים בעסק הם גם מאפרים. לצילומים מסוימים, צלמים עשויים אפילו להביא מאפר משלהם כדי לעזור ליצור את המראה המושלם עבור הדוגמנית שלהם. אם אתה מצלם עם צלם מקצועי, הקפד לשאול אם יש להם מאפר בהישג יד שיעזור לך ליצור את המראה המושלם עבור הדוגמנית שלך. מאפרות יודעות ליצור מראה שמתאים לגיל וגם נצחי. אתה לא רוצה שהדוגמנית שלך תיראה כאילו היא רק ירדה מהמסלול, אבל אתה גם לא רוצה שהם ייראו טבעיים מדי.

מעצב השיער: אנשים עם השיער הטוב ביותר יודעים להתהדר בו

מעצבי שיער ומאפרים הולכים לרוב יד ביד. לעתים קרובות תראה אותם עובדים יחד בצילומים מתקדמים או בסט בצילומים מסחריים. המטרה העיקרית של מעצב שיער היא לוודא שהשיער של הדוגמנית שלך מעוצב בדיוק כמו שצריך. במהלך הצילומים, מעצב השיער עשוי להשתמש בתוספות, בפאות ואפילו במעט דבק כדי ליצור את המראה המושלם. הסטייליסט עשוי גם להחליט ליצור מראה אופנתי עם השיער הטבעי של הדוגמנית שלך. אם השיער של הדוגמנית שלך קצר, יש הרבה דרכים לעצב אותו כך שייראה ארוך יותר. המעצב יכול גם לעזור להוסיף נפח לסגנונות שיער ארוכים יותר, כגון קוקו, כדי לגרום לו להיראות עבה יותר. למעצב השיער יש גם ניסיון ביצירת מראה "חוץ מהפנים" המושלם עם שיער ארוך.

סיכום

כשכל האנשים האלה מתאחדים ומשקיעים את ה-100% שלהם, הם יוצרים את התמונות האייקוניות האלה שכולנו אוהבים כל כך. ואתה יודע מה? זה לא קל! צריך הרבה תכנון, תרגול וסבלנות כדי שהכל יהיה כמו שצריך! אבל האם זה לא כל כך שווה את זה כשאתה רואה את התוצאה הסופית? אנחנו חושבים שכן!

©2022 — All rights reserved